معرفی طرح استاد راهنما

 

 

ضرورت بهره‌مندی استعدادهای برتر از هدایت و راهنمایی استادی موفق که از روحیه شاگردپروری برخوردار باشد از دیرباز لازم و ضروری بوده و مورد تأکید بزرگان و علمای حوزه نیز قرار گرفته‌است؛ از اینرو مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر در سال‌های گذشته در راستای احیاء سیره شاگرد پروریِ اساتید سلف و به منظور ارائه برنامه هدایت و راهنمایی اخلاقی، علمی و مهارتی استعدادهای برتر، طرح استاد راهنما را در سال 1395 آغاز نمود.

 

 

این طرح با هدف تقویت ارتباط علمی، تربیتی و عاطفی طلاب با اساتید مبرز و دلسوز و در جهت ایجاد جمع‌های صمیمانه استعدادهای برتر با حضور اساتید موفق حوزه علمیه در سال گذشته به صورت آزمایشی و محدود در قالب چهار گروه  7 نفره از استعدادهای برتر برگزار گردید که می‌توانید گزارش افتتاحیه این طرح را در این فایل مشاهده نمایید.

 

 

مرکز امور نخبگان پس از برطرف نمودن برخی کاستی‌ها و مشکلات و بهره‌مندی از تجربه گروه‌های پیشین و نظرات مدیران مدارس حوزه‌های علمیه و دبیران گروه‌های طرح استاد راهنما، با هدف بهره‌مندی هرچه بهتر و بیشتر استعدادهای برتر، اقدام به ثبت نام جهت شرکت در دوره جدید این طرح نموده‌است.

 

 

لازم به ذکر است طرح استاد راهنما با استاد راهنمای رساله علمی کاملا متفاوت است و استاد راهنمای استعدادهای برتر به استاد مجرب حوزه‌های علمیه گفته می‌شود که دارای سابقه علمی موفق، فضایل اخلاقی، روحیه شاگردپروری و توانایی رسیدگی علمی و تربیتی به طلاب است و رسیدگی به امور استعدادهای برتر را در همه ابعاد مسیر طلبگی بر عهده خواهد گرفت.

 

 

جهت شرکت در طرح استاد راهنما، لینک ثبت نام را کلیک نمایید. پس از تکمیل اطلاعات و در آغاز طرح، توضیحات و جزئیات برنامه‌ها به اطلاع شما خواهد رسید.

 

 

 

 

نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
بازدیدگنندگان این صفحه: 2107
بازدیدکنندگان امروز: 91
کل بازدیدکنندگان: 742602
بازدیدکنندگان آنلاین: 2