انتخاب مجدد حجت الاسلام و المسلمین عماد به ریاست مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر

انتخاب مجدد حجت الاسلام و المسلمین عماد به ریاست مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر

١٥:٢٩ - پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨ در چهل و یکمین جلسه هیات امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حجت الاسلام و المسلمین عماد(زید عزّه) به اتفاق آراء مجددا به عنوان رئیس مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر انتخاب شد.


به گزارش روابط عمومی مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر در چهل و یکمین جلسه هیات امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر که سه شنبه 98/7/23 به ریاست حضرت آیت الله اعرافی(دامت توفیقاته) برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین عماد(زید عزّه) به اتفاق آراء، مجددا به عنوان رئیس مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر انتخاب شد. همچنین در این جلسه مصوبات کمیسیون هیأت امناء شامل؛ گزارش ششمین دوره  برنامه شناسایی استعدادهای برتر مرکز مدیریت، دوره چهارم حوزه علمیه خواهران و نخستین دوره شناسایی جامعه الزهراء به تصویب هیأت امناء رسید.
در این جلسه، گزارشی از آمار شناسایی استعدادهای برتر مراکز حوزوی در دوره‌های مختلف ارائه گردید و مقرر شد مرکز امور نخبگان، با استفاده از اطلاعات فراهم آمده از چند دوره شناسایی استعدادهای برتر، تحلیلی جامع از وضعیت آموزش، پژوهش و تبلیغ   مراکز حوزوی با تاکید بر عرصه نخبگانی و استعداد برتر ارائه نماید.
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج