با تصویب کمیسیون هیئت امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه انجام شد:

«طرح پشتیبانی از تدوین پایان‌نامه‌ها و رساله‌‌های علمی» استعدادهای برتر سال 1401

«طرح پشتیبانی از تدوین پایان‌نامه‌ها و رساله‌‌های علمی» استعدادهای برتر سال 1401

٠٩:٤٠ - دوشنبه ٢ اسفند ١٤٠٠ مسئول دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه (برادران) و مدیرکل دانش آموختگان و استعدادهای‌برتر جامعه الزهراء علیهاالسلام به اعضاء کمیسیون هیئت امنای مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه اضافه شدند.


به گزارش روابط عمومی مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه یکصد و پنجاهمین جلسه‌ی کمیسیون هیئت امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه با حضور حضرات آیات و حجج اسلامی: غروی، عماد، جلالی، شهیدی، رستم‌نژاد، مقیمی‌حاجی، طهماسبی و راستگو و سرکار خانم متولیان برگزار شد.

در این جلسه که به صورت حضوری و ویدئوکنفرانس برگزار گردید، موضوعاتی چون: بررسی باقیمانده‌ی پرونده‌ی واجدین شرایط استعداد برتری در عرصه‌ی آموزش(تحصیل)، اصلاح ترکیب اعضای کمیسیون و «طرح پشتیبانی از تدوین پایان‌نامه و رساله‌های علمی استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه 1401»، مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، 14 پرونده از واجدین استعدادهای‌برتر حوزه‌های علمیه‌ی خواهران و یک پرونده از حوزه جامعةالزهراء علیهاالسلام در عرصه‌ی‌ آموزش(تحصیل) بررسی گردید.

همچنین با هدف بهبود و تکمیل اعضای جلسه‌ی کمیسیون هیئت امنا، با عضویت مسئولان بخش‌های نخبگانی مراکز مدیریت شامل: مسئول دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه (برادران) و مدیرکل دانش آموختگان و استعدادهای‌برتر جامعه الزهراءعلیهاالسلام موافقت گردید و رئیس مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، جایگزین معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه خراسان در کمیسیون شد.

از موضوعات دیگرِ این جلسه‌، «طرح پشتیبانی از تدوین پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علمی استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه 1401» بود که پس از بررسی های لازم، به تصویب رسید.

گفتنی است طرح پشتیبانی از تدوین پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علمی استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه با هدف ایجاد انگیزه و ترغیب استعدادهای‌برتر به تدوین پایان‌نامه و رساله علمی، توانمندسازی و ارتقاء مهارت‌های پژوهشی استعدادهای برتر، ارائه مشاوره علمی و محتوایی لازم برای تدوین پایان‌نامه و رساله علمی و انجام پشتیبانی‌های علمی، مادی و معنوی از استعدادهای برتر در مراحل مختلف تدوین پایان‌نامه و رساله علمی از قبیل: برگزاری کارگاه تدوین پایان‌نامه و رساله علمی، انتخاب موضوع، انتخاب استاد راهنما و مشاور، کمک در تدوین طرح رساله علمی، دسترسی به اسناد و منابع کتابخانه‌ای و  ...، به تصویب رسیده است.

انتهای خبر

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
بازدیدگنندگان این صفحه: 213217
بازدیدکنندگان امروز: 21
کل بازدیدکنندگان: 6527720
بازدیدکنندگان آنلاین: 1